![Post's featured image](https://almazois.gr/wp-content/uploads/2024/02/mapping-the-unknown-in-oncology_2024.jpg)
Η Ιατρική Εταιρεία Έρευνας και Εκπαίδευσης διοργανώνει στις 22-24 Φεβρουαρίου 2024 το Πανελλήνιο Συνέδριο "Mapping the Unknown in Oncology", στο ξενοδοχείο Crowne Plaza, στην Αθήνα.
Η Πρόεδρος του Πανελληνίου Συλλόγου Γυναικών με Καρκίνο Μαστού «Άλμα Ζωής», κυρία Παρασκευή Μιχαλοπούλου, θα συμμετάσχει ως ομιλήτρια σε στρογγυλό τραπέζι, την Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου και ώρα 12:00-13:30, παρουσιάζοντας το έργο του συλλόγου.