![Post's featured image](https://almazois.gr/wp-content/uploads/2022/08/Webpost-thumbnails-X-1200x675.jpg)
Την Τρίτη, 6 Σεπτεμβρίου 2022, στις 5:30 μμ θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία του Συλλόγου (Ηπείρου 11, 2ος Όροφος), η καθιερωμένη μηνιαία συνάντηση των μελών μας.
Η συνάντηση της 1ης Τρίτης του Σεπτεμβρίου είναι αφιερωμένη στον φετινό αγώνα Greece Race for the Cure®. Όσες κυρίες έχουν πραγματοποιήσει την εγγραφή τους θα μπορούν να παραλάβουν το υλικό της συμμετοχής τους την ημέρα εκείνη.
Σας περιμένουμε!